logotype

SimWay

Laserová střelnice.

pro radost ze střelby.

Moderní střelecký simulátor vyšší třídy.

S-servis bke, s.r.o.

Brno

Výhradní zastoupení SimWay CZ a SK

Laserová střelnice

SimWay

SWE

Rozlišení a Efekty

HD & 3D

SimWay

SimWay

Profesionální vyhodnocení

vašeho zásahu.

 

 

SimWay HUNT 2016 je světově nejvyspělejší 3D střelecký lovecký simulátor , navržen a vyvinut zkušenými vývojáři počítačových her , profesionálními lovci a sportovními střelci.

SimWay Hunt je interaktivní systém pro každého, kdo chce trénovat v bezpečném a reálném prostředí. Virtuální 3D prostředí se zvířaty a různými typy terčů Vám poskytuje okamžitou zpětnou vazbu a analýzu . Simulátor vám pomůže rychle se zlepšit ve střelbě a pomocí unikátního vyhodnocení i vylepšit techniku zacílení.


Zde je to, co
SimWay Hunt odlišuje od všech ostatních simulátorů na trhu :

 
3D !
Možnost volného pohybu v realisticky vypadající krajině s možností lovu divočáků, losů a ptáků. Ovládejte svůj pohyb pouhým ukázáním na obrazovku ve směru, kterým chcete jít ve virtuálním prostředí.

Analyzujte ! Se SimWay Hunt můžete sledovat pohyb hlavně a vyhodnotit data o pohybu v jasné a čitelné formě . Analýza poskytuje neocenitelné informace pro každého lovce a střelce. Okamžitá grafická zpětná vazba Vám dává lepší a hlubší porozumění o tom, jak zlepšit zacílení a obecné techniky střelby - ideální nástroj pro výuku jakéhokoliv ctižádostivého lovce !

Zdvojnásobte si legraci ! Podělte se o radost ze střelby v duálním režimu . Vyzvěte své přátele na souboj, střílejte na lovecké scénáře nebo ostatní hry a simulace v arkádovém stylu.Střelba ve dvou ve Vás vyvolá soutěživost a vyplaví pěknou dávku adrenalinu !

Hardware ! SimWay Hunt obsahuje realistické zbraně a repliky, stejně jako celou řadu jednoduše použitelných zařízení pro Vaše vlastní zbraně.

 

 

 

 

TOPlist

2024  simway.cz   S-servis bke, s.r.o.